o stronie

Audiobookmania to opisy książek mówionych, które miałem okazję wysłuchać. Oceny są subiektywne oraz pozbawione jakiegokolwiek wpływu jakiegokolwiek lobby a przede wszystkim wpływu jakiegokolwiek konsorcjum reklamowego.

Zdecydowałem się podzielić wysłuchane mp3booki na kategorie standardowe: kryminał fantastyka, obyczajowe… itp oraz na kategorie czysto punktowe. I tak przyznaję punkty :

1-3 czyli gnioty nie warte uwagi, przereklamowane, mizerne, do bani, szkoda ciepłej wody i tak dalej.

4-6 czyli takie se, szkoda czasu, ktoś mnie zmusił i jakoś się przemęczyłem, no niech już będzie, szybko chwycić za coś innego itp.

7-9 czyli fajne, warto było wydać kasę, ciekawe, nie zawiodłem się, daje do myślenia, hymmmm, super… no dobra fajne.

10 czyli REWELACJA, Petarda, istna Luxtorpeda w świecie audiobooków, coś niesamowitego, warte każdej kasy, polecam rękami i nogami, przeczytałem więcej niż raz, przeczytam jeszcze raz, wciska w fotel, po przeczytaniu kilka dni byłem w transie, przez miesiące o tym nie zapomnę, to ty jeszcze tego nie słuchałeś?!!!!!!! i tego typu…

Wszystkie opublikowane teksty, poza oficjalnymi opisami książek i cytatami z nich, są mojego autorstwa. Jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie treści zawartych na tym blogu bez mojej pisemnej zgody jest łamaniem praw autorskich (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Także tego….

 

Zachęcam do lektury,

audiobookowy mol

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s